cvzc

     Biz bir aile şirketiyiz. En kaliteli hizmeti ve güvenebileceğiniz güvenilir parçaları sağlamak için yaklaşık 15 çalışan ile iş gücümüzü oluşturduk. Sadece "Ağır iş Makineleri parçaları tedarikçisi" deiliz yaptığımız işlerin ve parçaların arkasında duruyoruz.

     Torksan Rpm Polat Makine, Türkiye'nin başkenti Ankara'da bulunmaktadır. Torksan Rpm Polat Makina, tüm Tarım, Ticari ve Endüstriyel Makine lerin Şanzıman ve Torkları ile pompaların onarımı, değiştirilmesi ve yeniden üretilmesi için iyi bir kaynaktır.

     Hem yeni hem de yeniden üretilmiş (reman) parçaları sunan, ve iyi bir envanterimiz ile ihtiyacınız olanı bulmak için büyük bir parça veritabanımız var. Caterpillar, Komatsu, Volvo, Kawasaki, Clark, ZF, New Holland dahil olmak üzere ağır makineler, biçerdöverler ve endüstriyel makineler için parçalarımız var.

     Herhangi bir onarım veya özel iş talep etmek için iyi bir ekibimiz var. Yılların verdiği tecrübe, bilgili bir satış ekibi ve sektördeki en iyi parçalar - www.torksan.com makineniz için gidilebilecek tek yerdir. Mağazamıza göz atın, bizi arayın veya uğrayın ve "Merhaba" deyin. Torksan Rpm Polat Makina'yı seçtiğinizde, bir daha hizmet almak için döneceğinizi biliyoruz!